Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn jest normą samej z najwspanialszych całości ubezpieczeniowych na świecie. Na własnym sektora firma obecna istnieje z 2006 roku oraz napawa się dużym zaufaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży wybór usług ubezpieczeniowych, w ostatnim ubezpieczenia materialne i kierowanie aktywami. Z zmianie użytkownicy indywidualni zlokalizują w jej ofercie ubezpieczenia na działanie, inwestycyjne, turystyczne, informacyjne również znacznie innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka niezwykle ładnych rozwiązań w charakterze zabezpieczeń na mieszkanie, które traktują kryć nas oraz krajową rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Główne wyniki w owej odmiany to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – profilaktyka i wkładanie

Plan Elastyczny jest propozycją, jaka zdobywa już ważne mieszkanie w porządku ubezpieczeń na utrzymanie. Istnieje owo polisa, która montuje funkcję ochronną i inwestycyjną. Niestety właśnie chroni przyszłość naszych ukochanych, jeśli dojdzie do krajowej śmierci, jednak także występuje szansa inwestowania pieniądza w ramach wybranej formy inwestycyjnej czy przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o dziale oraz stopniu trwania polisy, natomiast w ramach umów drugich może zwiększyć ją na straż również w sukcesie groźnej grypy lub wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i pielęgnowanie

Aktualna możliwość AXA ponadto osiąga na celu zabezpieczenie bliskich ubezpieczeniowego a stosuje możliwość inwestowania w ramach funduszy kapitałowych. Specjalnie w konstrukcjach Programu Uniwersalnego ubezpieczony może zbierać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu bycia polisy, jej rodzina uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub łączną kwotę polisy, jeśli jej zaleta stanowi idealniejsza niż suma ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na ilość potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy strasznie pomysłowe wyjście dla kobiet, które wolą zbudować kompleksowy, indywidualnie dopasowany do aktualnych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W oprawach tego schematu możemy połączyć kilka rodzajów zabezpieczeń i zakładać zbytnio nie jedną składkę. Możliwość ta kupi nie tylko uchronić naszych znanych na wypadek naszej śmierci, a również dbać ich zdrowie oraz zarabianie. Plan stanowi zarówno finansową pomoc własnego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców lub w chwili wkroczenia w samodzielne bycie.

Gdy wybrać najatrakcyjniejszą propozycję?

Wymienione wysoko plany to właśnie trochę przypadków z mocnej propozycji tego towarzystwa ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na utrzymanie, turystyczną, komunikacyjną, czy jeszcze wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.